Русский | Українська

КАТАЛОГ

Лабораторне обладнання

Демонстраційне обладнання

Додаткове обладнання

Науково-виробниче підприємство "Учбова техніка"

НВП "Учбова техніка" здійснює розробку і виготовлення навчально - лабораторних приладів для вищих навчальних закладів та шкільних кабінетів фізики. Основними напрямками діяльності є: фізика (оптика, квантова і ядерна фізика, будова речовини) опір матеріалів, матеріалознавство.

НВП "Учбова техніка" створено у вересні 1981 року, як Рівненський конструкторський відділ СКБ ВСНПО "Союзвузпрілад" Мінвузом СРСР. У Рівному було заплановано і велося будівництво заводу з випуску навчальної техніки для ВНЗ СРСР, розробку якої мав здійснювати даний конструкторський відділ. З серпня 1986 конструкторський відділ СКБ ВСНПО "Союзвузпрібор" був перетворений на Рівненське СКТБ "Союзвузприлад".

У 1992 році - підприємство підпорядковується Міністерству освіти України як СКТБ "Учприбор". В кінці 2000 року було приватизовано трудовим колективом і носить назву ТОВ НВП "Учбова техніка".

Протягом декількох років фірма співпрацювала з німецькою фірмою PHYWE (м. Геттінген), розробляла і випускала прилади для неї і під її маркою (джерела живлення 0 .... 12 В, 0 .... 25 кВ, вимірювальні комплекси).

В даний час обладнання НВП "Учбова техніка" знаходиться в наступних ВУЗах України:

Велика частина продукції також експортується в держави СНД.

На даному підприємстві функціонують наступні підрозділи:

Підрозділ конструкторських розробок займається розробкою документації на нові і модернізацією існуючих приладів, а також бере участь у налагодженні дослідних зразків, які виготовляються дослідним виробництвом. Дослідне виробництво складається з механічної та радіомонтажного ділянки. Дослідне виробництво забезпечене всім необхідним обладнанням (металообробне, електрорадіомонтажне, вимірювальне і т.д.), що дозволяє виконувати весь цикл робіт з виготовлення продукції.

Методичне керівництво забезпечується замовниками, в особі яких виступають, як правило, вищі навчальні заклади. Технічна розробка відповідно методичним вимогам здійснюється, власне, самим підприємством. Дослідні зразки продукції атестуються замовниками і, якщо атестація проходить успішно, вони запускаються у виробництво.