Русский | Українська

КАТАЛОГ

Лабораторне обладнання

Демонстраційне обладнання

Додаткове обладнання

Машини випробувальні навчальні

Обладнання лабораторне. Опір матеріалів. Деталі машин

МИ-20УМ Машина випробувальна навчальна

Фотографія МИ-20УМ

Машина випробувальна призначена для дослідження матеріалів на розтяг і стиск з максимальним зусиллям 20 кН. Машина дозволяє знімати залежність сили від деформації зразків різної форми і матеріалів.

докладніше...

МИ-20УМТ Машина випробувальна навчальна

Фотографія МИ-20УМТ

Машина випробувальна призначена для дослідження матеріалів на розтяг і стиск з максимальним зусиллям 20 кН і визначення твердості матеріалів. Машина дозволяє знімати залежність сили від деформації зразків різної форми і матеріалів, а також проводити вимірювання твердості матеріалів по Бринелю.

докладніше...

МИ-40У Машина випробувальна навчальна

Фотографія МИ-40У

Машина випробувальна призначена для дослідження матеріалів на розтяг і стиск з максимальним зусиллям 40 кН. Машина дозволяє знімати залежність сили від деформації зразків різної форми і матеріалів.

докладніше...

МИ-40КУ Машина випробувальна навчальна

Фотографія МИ-40КУ

Машина випробувальна призначена для дослідження матеріалів на розтяг і стиск з максимальним зусиллям 40 кН і крученням максимальним моментом 200 Нм. Машина дозволяє знімати залежність сили або моменту від деформації зразків різної форми і матеріалів.

докладніше...

Додаткові пристрої

Фотографія МИП

Додаткові пристрої призначені для проведення різних випробувань за допомогою машин випробувальних навчальних. Пристрої встановлюються замість стандартних захватів.

докладніше...

Зразки випробувальні

Фотографія МИО

Зразки призначені для проведення випробувань за допомогою машин випробувальних навчальних.

докладніше...