Русский | Українська

КАТАЛОГ

Лабораторне обладнання

Демонстраційне обладнання

Додаткове обладнання

Комплект ФДСВ

Установка для демонстрації ефекту Пельтьє ФДСВ-04

Опис

Установка призначена для проведення демонстрацій при вивченні явищ термоелектрики. Установка дозволяє демонструвати явище поглинання або виділення теплоти при проходженні постійного електричного струму через спаї різнорідних напівпровідників (ефект Пельтьє).

Установка складається з модуля мікрохолодильника і блоку живлення, який забезпечує зміну напрямку струму в напівпровідниковій батареї.

Мікрохолодильник являє собою модуль з напівпровідникової батареєю. З одного боку батареї (зверху) знаходиться циліндрична виїмка (кювета), в яку наливається вода. На звороті батареї розміщений радіатор з вентилятором. Крім того на верхній стороні батареї встановлений температурний датчик, контакти якого підключені до гнізд.

У процесі демонстрації мікрохолодильник підключається до джерела живлення в режимах охолодження або нагрівання. При цьому робоча сторона (верхня) термобатареї Пельтьє, розміщеної у мікрохолодильнику, охолоджується. Протилежна сторона термобатареї у режимі охолодження нагрівається. Для охолодження протилежна сторона обдувається вентилятором. Зміна температури верхньої сторони батареї відстежуються за допомогою термодатчика і демонструється за допомогою мультиметра демонстраційного ФД (у комплект встановлення не входити и поставляється за окрем заявки).

Основні технічні характеристики

Живлення установки здійснюється від мережі змінного струму 220В, 50Гц
Потужність споживання, ВА не більше 80
Габаритні розміри, мм, не більше 200x200x300
Маса, кг, не більше 8

Фотографії

Ефект Пельтьє. ФДСВ-04 Ефект Пельтьє. Замороження води. ФДСВ-04 Ефект Пельтьє. Замороження води. ФДСВ-04 Ефект Пельтьє. Замороження води. ФДСВ-04